Úvodní strana » Rodinné domy

Rodinné domy

Přejděte s námi na vlastní elektřinu vyráběnou ze sluneční energie a snižte díky tomu své roční výdaje za energie až o 50 %. Instalací fotovoltaické elektrárny na váš rodinný dům navíc získáte nezávislost, a to až na 140 dní v roce. Díky moderním technologiím budete moct ovládat a sledovat výrobu i spotřebu vlastní elektřiny prostřednictvím svého chytrého telefonu či tabletu. V neposlední řadě pomůžete naší planetě, protože snížíte podíl oxidu uhličitého (CO2) v atmosféře, který je přímým důsledkem lidské činnosti a způsobuje oteplování naší planety a okyselování oceánů. Instalace fotovoltaické elektrárny dokáže snížit produkci CO2 až o šest tun za rok!

 

Fotovoltaika pro rodinný dům ve 4 krocích:

 

Krok 1: Tvorba nabídky

Společně najdeme optimální řešení, na jehož základě vytvoříme nabídku na míru. Jakmile námi vytvořenou nabídku odsouhlasíte, dohodneme se na zaplacení zálohy a podepíšeme smlouvu.

 

Krok 2: Připojení k distribuci

V dalším kroku následuje přihlášení vaší elektrárny u distributora. Bez jeho povolení nemůžeme systém instalovat. Po schválení můžeme začít s plánováním termínu instalace.

 

Krok 3: Realizace

V naplánovaném termínu k vám pošleme naše techniky, kteří se postarají o nainstalování FV elektrárny. Montáž FVE u rodinných domů obvykle trvá maximálně 2 dny.

 

Krok 4: Vyřízení dotace

Svým klientům garantujeme získání dotace! Vše s vámi zkonzultujeme a vyřídíme za vás i veškerou administrativu spojenou s dotací. Máte dotazy? Napište nám.

Rodinné domy

 

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.